ارتباط با ما
(021) 24553
info@nopas.ir

به نام خدا

 

از این که از این صفحه بازدید می‌کنید از شما سپاسگزارم.

همزمان با رشد روزافزون فناوری اطلاعات و صنایع الکترونیک در دنیا و به تبع آن ایران اسلامی و بر پایه تجربیات موسسین شرکت در طول دهه 1370، در سال 1382 اولین پایه‌های شرکت نوین پردازشگران ساینا را شکل دادیم تا در سال 1386 با هسته‌ی فکری فناوری‌های نوین و نوآوری در صنعت آی‌تی کشور، نوین پردازشگران شکل گرفت؛ تا بتوانیم برای رشد روزافزون کشور، راهکارهای نوین و به روز جهانی را با بالاترین کیفیت بومی‌سازی کرده و در اختیار سازمان‌های پیشرو و در حال رشد قرار دهیم.

          در راستای هدایت نوین پردازشگران همواره سعی کرده‌ام که حرکت در مسیر نوآوری را سرعت بخشم؛ تا جایی که امروز این شرکت از پیشتازان ارائه‌ی راهکارهای بزرگان جهان همچون SAP، Oracle، Pathfinder و ... به صورت رسمی و مستقیم می‌باشد.

بر پایه توانمندی‌های بدست آمده در طول این سال‌ها، همکارانم و من هدف بزرگی را برای آینده صنعت فناوری اطلاعات و مدیریت الکترونیک کشور و به تبع آن بخش‌های دولتی و خصوصی کشور ترسیم کرده‌ایم. هدف ما این است تا بهترین راهکارهای همگام‌سازی اهداف مدیریت، تعالی، رشد و افزایش بهره‌وری سازمانی را با راهکارهای فناوری اطلاعات در اختیار سازمان‌ها قرار دهیم و به سازمان‌ها کمک کنیم تا پروژه‌های تحول سازمانی را به بهترین نحو پیاده‌سازی کنند.

این هدف میسر نیست مگر با:

  1. تلاش خالص و صادقانه، تیزبینی و هوشمندی همکارانم در نوین پردازشگران در زمینه شناخت نیازهای مشتریان و ارائه بهترین راهکارها برای رفع نیازها؛
  2. توانمندی و تخصص شرکای تجاری خوشنام نوین پردازشگران در داخل و خارج از کشور در بخش‌های مختلف مشاوره مدیریت و راهکارها و محصولات فناوری اطلاعات که همگی از سرآمدان بخش خود در کشور و دنیا می‌باشند؛
  3. عزم مدیران هوشمند و نوپرداز بر پیاده‌سازی راهکارهای مدیریتی نوین جهانی در کشور.

در پایان امیدوارم که به یاری خدا و همت دوستانم بتوانیم گامی بزرگ و مفید برای اعتلای ایران عزیز برداریم.

 

محمد مهدی فخری‌زاده