ارتباط با ما
(021) 24553
info@nopas.ir

نرم افزار هوش تجاری SAP

 

هوش تجاری SAP به مشاغل این امکان را می‌دهد تا الگوهای معناداری را در داده‌های خود یافت کنند. این محصول با تحلیل سیستمی داده‌های شغلی به توصیف و پیش‌بینی پرداخته و باعث بهبود عملکرد شغلی شما می‌شود. هم‌چنین پس از تحلیل داده‌ها به ارائه پیشنهاد پرداخته و به مشاغل در تصمیم‌گیری کمک می‌کنند.

کنترل دسترسی SAP

 

فرایند خودکاری‌ است از حذف، نابودی و در نهایت جلوگیری از خطر دسترسی متخلفان. نوع صنعت و اندازه‌ی تجارت در این زمینه اهمیتی ندارد، نرم‌افزار کنترل دسترسی امکان مشاهده موقعیت‌های در معرض خطر را به شما می‌دهد. بنابراین می‌توان با اطمینان به مدیریت پرداخت و دسترسی‌های غیرمجاز و تقلب را کاهش داد و هزینه‌ها را نیز با سرمایه‌گذاری منطبق نمود.

 
 

نرم‌افزار تضمین و انطباق SAP

 

این نرم افزار به وسیله‌ی SAP HANA طراحی شده است، یک بسته‌ی نرم‌افزاری متشکل از سه برنامه‌ی کاربردی مجزا- مدیریت تقلب SAP و برنامه‌های کاربردی تحلیل سیستمی، مدیریت حسابرسی SAP و برنامه‌ی کاربردی ارزیابی و غربال‌گری شرکای تجاری.

 
 

تحلیل نرم‌افزار تجاری SAP، ویرایش شده برای مایکروسافت آفیس

 

کسب بینش با سرعت بیشتر، امکان فیلتر و دست‌کاری داده، شناسایی گرایش‌ها و داده‌های غیر مرتبط و هم‌چنین اشتراک‌گزاری یافته‌ها با استفاده آسان از تحلیل داده‌ها، درون فضایی مشابه مایکروسافت آفیس.

 
 

تحلیل نرم‌افزار هوش کسب و کار

نرم‌افزار هوش تجاری SAP (BI)، یک زیرساخت منعطف و مقیاس‌پذیر است که برای کمک به شناخت آسان‌تر و اشتراک‌گزاری دانش برای تصمیمات کسب و کار، طراحی شده است.

 
 

 داشبوردهای هوش تجاری SAP

 

پیشنهادهای داشبوردهای هوش تجاری SAP برای استفاده‌کنندگان شخصی، تجزیه و تحلیل عملکرد و تبدیل آن‌ها به چارت و نمودارهایی برای دسترسی آسان‎تر و قابل فهم‌تر شدن آن‌ها.

 
 

 استودیو طراحی نرم‌افزار هوش تجاری SAP

 

استودیو طراحی نرم افزار هوش تجاری SAP  با ایجاد تصویرهای چند بعدی قابل اندازه‌گیری برای داشبوردها و ابزارهای BI  باعث به‌کارگیری به‌موقع و عملی اطلاعات در تصمیم‌گیری‌ها می‌شود.

 
 

جست‌وجوگر هوش تجاری SAP

 

جست‌وجوگر هوش تجاری SAP، ترکیبی از سادگی و سرعت در جست‌وجوی اینترنتی با قدرت تحلیل هوش تجاری برای تصمیم‌گیری غیر رسمی و سریع است.

 
 

ابر مجازی SAP برای تجزیه و تحلیل

 

ابر مجازی تجزیه و تحلیل SAP، یک برنامه‌ی کاربردی با عملکرد بسیارخوب است. این برنامه بر روی ابر مجازی SAP HANA ساخته شده است و برنامه‌ای قدرتمند و ایمن به مانند یک سرویس است (PaaS). یک راه‌حل کاربر محور (EPM) که مطابق تکنولوژی روز است و به کاربران برای برنامه‌ریزی‌های مالی و تجزیه و تحلیل کمک می‌کند.

 
 

گزارش‌های SAP کریستال

 

چرخش اطلاعات از هر منبع داده‌‌ به همراه گزارش کامل و تعاملی به آسانی با این نرم‌‌افزار برای مشاغل کوچک امکان‌پذیر است.

 
 

سرور شفاف SAP

 

سرور شفاف SAP یک هسته BI برای مشاغل کوچک، دریافت گزارش‌ها، داشبوردها و شناسایی داده در درون یک زیرساخت ایمن و مدیریت شده قرار دارد.

 
 

تجزیه و تحلیل هویتی SAP

 

با برنامه تجزیه و تحلیل هویتی SAP می‌توان گزارش‌های تحلیلی ایجاد نمود و با اضافه کردن عملکرد روی داده‌های تحلیلی کار کرد.

 
 

 تجزیه و تحلیل عملیاتی IT

 

تجزیه و تحلیل عملیاتی IT با جمع‌آوری منابع داده در یک لایه دید جامعی به ما درباره‌ی کل سخت‌افزار و چشم‌انداز برنامه‌های کاربردی می‌دهد.

 
 

SAP Lumira

 

Lumira ابزارهای مجازی‌سازی دیتا برای ادغام داده‌ها، تجزیه‌ و تحلیل روندها و اشتراک‌گزاری هوش تجاری به سبک موثر می‌باشد. 

 
 

تجزیه و تحلیل پیش‌گویانه SAP

 

نرم‌افزار تجزیه و تحلیل پیش‌گویانه SAP باعث به وجود آوردن یک بینش پیش‌گویانه در کاربران، تحلیل‌گران، و سایرین در شرکت می‌شود و منجر به دید جامع لحظه‌ای می‌شود. این نرم‌افزار به‌وسیله‌ی اتوماتیک کردن ساخت و مدیریت مدل‎های پیچیده منجر به تصمیم‌گیری بهتر، آسان‌تر و سودآورتر در زمان مورد نیاز می‌شود.

 
 
 

 مدیریت ریسک SAP

 

نرم‌افزار مدیریت ریسک SAP، شاخص‌های کلیدی ریسک را شناسایی کرده و رویدادهای پرخطر را با اثر باالقوه‌ی آن‌ها تطبیق دهد بنابراین شما می‌توانید تصمیمات درست و قابل دفاعی به هنگام مدیریت ریسک بدون در نظر گرفتن اندازه شرکت یا صنعت خود بگیرید.