ارتباط با ما
(021) 24553
info@nopas.ir

بیانیه‌ی‌ ماموریت شرکت نوين پردازشگران ساینا:

 

ماموريت بنيادی شركت نوين پردازشگران ساینا كمك به بهبود كسب‌وكار و موقعيت رقابتی و ارتقای زندگي مشتريان خود از طريق نوآوری در عرصه‌ی خدمات IT و اتوماسيون با كيفيت بالا و پيشرفته و توسعه خدمات پس از فروش است.

كيفيت برتر استفاده از به‌روزترين فن‌آوری موجود و ايجاد اطمينان برای مشتري ويژگي ممتاز فعاليت‌های شركت درحوزه‌‌های مختلف خواهد بود.

با توجه به گسترده بودن خدمات این شرکت، مشتریان این شرکت را تقریباً عموم اقشار و اصناف در زمینه‌های مختلف تشکیل می‌دهند. شرکت نوین پردازشگران ساینا به کمک واحدهای CRM و R&D خود می‌کوشد تا تمامی مشتریان خود را در سطح ایده‌آلی از رضایت‌مندی نگه داشته و همواره در جهت تأمین آرامش آن‌ها گام بردارد.

از آنجایی که فعالیت‌ها و خدمات شرکت، حرفه‌ای و تخصصی بوده و مبتنی بر دانش روز دنیاست، متخصصان مجرب و کارمندان این شرکت  به‌عنوان یک سرمایه‌ی با ارزش تلقی شده، شرکت خود را متعهد به فراهم نمودن پیشرفت و تعالی اعضای این مجموعه از طریق ایجاد محیطی پویا، تأکید بر آموزش و توسعه می‌داند.

هدف کادر مدیریتی و کارشناسان این شرکت خودکفاسازی ایران اسلامی در زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزاری کلیه سیستم‌های وابسته مباحث گستره IT است.

نهادینه کردن مدیریت هوشمند در کسب و کار مشتریان
بهبود مدیریت بهره‌وری منابع مشتریان
ارتقای امنیت اطلاعات 
یکپارچه‌سازی راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات